Apjomīgi burti

Ražošanas tehnoloģija ļauj izgatavot līdz 3 metru augstus apjomīgus burtus

Jūsu biznesa vizītkarte

Apjomīgi burti piešķirs zīmolam solīdu tēlu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši pārvietot savu logotipu vai meklējiet oriģinālu versiju - katram projektam piemērojam individuālus tehniskus risinājumus, materiālus, formu, lielumu un krāsu. Apjomīgi burti neapšaubāmi kļūs par jūsu biznesa vizītkarti.

Apjomīgi burti ir viens no populārākajiem āra reklāmas veidiem

Apjomīgi burti ir izturīgi pret laika apstākļiem un temperatūras svārstībām, tāpēc tas ir viens no populārākajiem āra reklāmas veidiem. Atbilstoši plānotajai izkārtnes videi, ēkas fasādei un citiem apstākļiem, mēs palīdzam izveidot un realizēt vispiemērotāko variantu - no  dažus centimetrus augstu līdz sarežģītu, vairākus metrus augstu jumta konstrukciju.

Ražošanas tehnoloģija ļauj izgatavot līdz 3 metrus augstus apjomīgus burtus.

Gaismas burti

Jūs varat izvēlēties apjomīgus burtus bez gaismas, ja pietiek apgaismojuma no ārējiem avotiem, piemēram, lielveikala vidū vai ar uzstādītu LED apgaismojumu, kas nodrošina vienmērīgu gaismas sadalījumu un zemu enerģijas patēriņu.

Ir pieejamas dažādas apjomīgu burtu ražošanas tehnoloģijas. Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim vispiemērotāko variantu.


Plašāka informācija par apjomīgu burtu ražošanas tehnoloģijām:

  • Frēzēti apjomīgi burti  – tīpaši ātri ražojama apjomīgu burtu imitācija. Tehnoloģija ļauj ražot ļoti nelielas izkārtnes, tāpēc tā ir piemērota modes butikiem, maziem veikaliem vai kioskiem.
  • Gaismas apjomīgi burti, izgatavoti no organiskā stikla  – skaists un moderns variants, kas piemērots gan iekštelpu, gan āra izkārtnēm. Ieteicams izvēlēties ar LED apgaismojumu, jo organiskais stikls viegli izkliedē gaismu.
  • Gaismas apjomīgi burti, izgatavoti no metāla – grezns un solīds variants, kad burti tiek apgaismoti, izmantojot oreola apgaismojuma veidu (burti ir izgaismoti no ārpuses, fasādes puses).
  • Apjomīgi burti, kas izgatavoti no plastmasas, koka, krāsaino metālu plāksnēm, polistirola vai nerūsējošā tērauda – mēs nevadāmies tikai pēc parastiem standartiem, tāpēc radot reklāmu izmantojam dažādus materiālus un to pielietošanas iespējas.

Apjomīgu burtu ražošanas tehnoloģijas:

  • frēzēti apjomīgi burti;
  • gaismas apjomīgi burti no organiskā stikla;
  • gaismas apjomīgi burti no metāla;
  • gaismas apjomīgi burti,  izgatavoti no plastmasas, koka, krāsaino metālu plāksnēm, polistirola vai nerūsējošā tērauda.