Īstenotie projekti

Klientu veiksmes stāsti arī ir mūsu veiksmes stāsti

Veiksmes stāsti

Gandrīz 70 procenti lielo uzņēmumu apvienošanās vai pārņemšanas gadījumu Baltijas valstīs nenāk bez mūsu palīdzības. Klientu veiksmes stāsti arī ir mūsu veiksmes stāsti.

Katrs realizētais projekts tikai apstiprina mūsu pamatdarba principu: nepietiek tikai ražošanas procesā strādājošo darbinieku ieguldītu pūļu - ir nepieciešama ļoti rūpīga plānošana un darba organizēšana. Līdz šim mēs vienmēr esam spējuši to saskaņot, un darbi runā paši par sevi.

“Telia” vienas nakts laikā!

“Omnitel” un “Teo” apvienojās vienas nakts laikā. Kopumā tika uzstādīti 150 reklāmas priekšmeti 60 objektos visā Lietuvā.

“Gjensidige” - 180 dažādi objekti!

Ziemeļvalstu apdrošināšanas sabiedrībai iegādajoties “PZU Lietuva” uzņēmuma zīmols bija jāaizstāj gandrīz 180 objektos.

“Luminor” Baltijas valstīs

DNB un Nordea bankas apvienoja savas darbības Baltijas valstīs, lai izveidotu jaunu Luminor banku. Jaunais zīmols tika nomainīts 89 objektos Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

“McDonalds” dizaina risinājumi

Mēs uzstādījām reklāmas McDonalds restorānos Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā. Mūsu darbs - ne tikai visiem labi zināma “M” burta preču zīme. Visos objektos mēs veicām nestandarta celtniecības apdares darbus, uz kuriem attiecas īpaši stingras prasības: ražošanas termiņi un materiāla kvalitāte.

„Эссен green“: no idejas līdz uzstādīšanai

Tika izveidots lielveikala, kas atrodas Tatarstane Naberežnyje Čelnai pilsētā, dizaina koncepts un tika ierīkoti pirmie veikali. Arī  izveidota tehnoloģiska zīmola grāmata (brandbook), pēc kuras vadīsies citi būvuzņēmēji, biznesam paplašinājoties. Pamatojties uz līdzīgu principu arī tika īstenots tirdzniecības centra „Anvar” projekts Kazahstānā.

„Šiaulių bankas“ logotipa atjaunošana

Pēc sava tēla atjaunošanas Šiaulių banka arī atjaunoja visas 72 bankas filiāles, kas darbojas 38 Lietuvas pilsētās. Projekts īstenots gada laikā.

Vairāk veiksmes stāstu

Vairāk projektu