Par Admen

Mūsu uzdevums - pārliecināties, ka jūsu reklāma ir izveidota bez pārmetumiem

Mēs esam reklāma speciālisti

Un reklāma ir kļuvusi par daļu no mūsu dzīves, jo sniedzam  reklāmas projektēšanas un pakalpojumus ražošanas vairāk nekā 25 gadus:

  • mēs esam īstenojuši tūkstošiem projektu;
  • esam snieguši daudz radošu risinājumu;
  • esam ieguvuši mūsu klientu uzticību.

Visos šos gados, mēs sekojam reklāmas tendencēm, inovācijām un meklējam risinājumus, kas atbilst tendencēm, uzvedībai un zināšanām, ko cilvēki mīl.

“Palīdziet mums būt redzamiem”.

Mēs katru dienu dzirdam šo klientu pieprasījumu. Tomēr nav vienīgās receptes, kā to izdarīt  - katram gadījumam izveidojam un īstenojam individuālas reklāmas koncepcijas, piemērojam racionālus vai novatoriskus risinājumus.

Mēs nebaidāmies pieņemt pat visdrosmīgākos un sarežģītākos reklāmas risinājumus - tas mudina mūs  pilnveidoties un augt!

Mūsu veiksmīgās darbības pamats.

Radoši un ilgtermiņa pieredzi uzkrājuši darbinieki - reklāmas speciālisti. Neatkarīgi no tā vai līst lietus, vai spīd saule, jābrauc tūkstošiem kilometru - mēs esam gatavi darīt visu iespējamo, lai ideja būtu īstenota savlaicīgi un kvalitatīvi.

Standarti, sistēmas, sertifikāti:

  • Kvalitātes vadības standarts ISO 9001;
  • Vides standarts ISO 14001;
  • Sistemātiska ražošanas plānošana, izejvielu, materiālu, pusfabrikātu un gatavo izstrādājumu uzskaite; 
  • Tiek izmantota klientu vadības sistēma: pārdošanas, darbu procesu, digitālo dokumentu pārvaldība, darba laika uzskaite; 
  • Lean sistēmas ieviešana ražošanas procesa efektivitātei;
  • Piemērota darbinieku motivācijas sistēma; 
  • Gazelė 2013 sertifikāts.

Mēs priecājamies, ka esam ieguvuši slavenu zīmolu uzticību:

DFDS
Gjensidige
Lemon Gym
Luminor
Narvesen
Rimi
Siauliu Bankas
Telia
Wurth
Topocentras
SBA
Olympic casino
Fortum
Klaipedos Nafta

Uzņēmumu grupa

Visā mūsu darbības vēsturē esam apvienojuši spēkus ar dažādām reklāmas risinājumu grupām un esam kļuvuši par vienu no lielākajiem reklāmas uzņēmumiem Baltijas valstīs. „Admen” uzņēmumu grupa sastāv no četriem atsevišķiem uzņēmumiem, kas koncentrējas uz dažādiem tirgiem, bet kam ir tā paša ražošanas bāze Klaipēdā.


Tas palīdz optimizēt darbību un nodrošināt labāku pakalpojumu kvalitāti, ņemot vērā noteiktos ģeogrāfisko teritoriju klimatiskos apstākļus, prasības, tehniskos risinājumus un spēju mobilizēt visus resursus.

„Admen“

Galvenā darbības joma ir eksports. Pārstāvniecība, kas atrodas stratēģiski izdevīgā vietā - Lietuvā, realizē reklāmas pakalpojumus jebkurā Eiropas Savienības vai austrumu valstī. „Admen“ misija ir nostiprināties citos tirgos un kļūt par vienu no pazīstamākajiem reklāmas ražošanas līderiem Eiropā.

„Admen Baltic“

Lielākais reklāmas ražošanas uzņēmums Baltijas valstīs. Pārstāvniecības atrodas lielajās Lietuvas pilsētās: Viļņā, Kauņā un Klaipēdā. Projekti Baltijas valstīs tiek īstenoti īpaši strauji, jo šeit koncentrējas lielākie darbinieku spēki un ražošana.

„Admen BEL“

“Admen” administratīvā apakšnodaļa apkalpo Baltkrievijas tirgu. Lietuvā veicami reklāmas projektēšanas un ražošanas darbi tiek tehniski realizēti un apkalpoti visā Baltkrievijā.

„Light and Sign“

Reklāmas projektēšanas un ražošanas uzņēmums Vācijā. “Admen” zņēmumu grupai piederoša preču zīme ir plaši pazīstama Vācijas ziemeļos. Pārstāvniecība atrodas netālu no Hamburgas.

Rūpnīca

Mūsu ražošanas telpu platība ir 4500 m². Galvenā ražošanas nodaļa atrodas Klaipēdas brīvajā ekonomiskajā zonā (BEZ), bet mazākiem pasūtījumiem ir piemērotas gandrīz 1000 m² ražošanas telpas Kauņā un montēšanas darbnīca Viļņā. Mēs pastāvīgi ieguldām ražošanas iekārtu modernizēšanā un procesu racionalizēšanā. Kopā “Admen” grupā strādā vairāk nekā 130 darbinieki un 90 no tiem - ražošanas nodaļā..


Gada laikā mēs ražojam vairāk nekā 5000 reklāmas produktus, izmantojot alumīnija plāksnes, profilus, organisko stiklu, dekoratīvās plēves, speciāli brezenti, krāsas, dažādus stiprināšanas detaļas un LED instaliācijas, lai padarītu produktus vēl redzamākus. Mēs izmantojam aptuveni 100 000 m² reklāmas materiālu gadā. Tieši tāpēc mūsu iespējas ļauj vienlaicīgi īstenot dažus lielus projektus.