Reklāma uz automašīnām

Mūsu komanda ir gatava īstenot visas jūsu idejas

Atbilst uzņēmuma tēlam

Vai darbinieki pilda viņiem uzticētos uzdevumus, vadot uzņēmuma automašīnas? Kāpēc neizmantojat to reklāmai? Reklāma uz automašīnas ir viens no visefektīvākajiem reklāmas līdzekļiem, lai veicinātu zīmola atpazīstamību un redzamību. Turklāt šādai reklāmai nav nepieciešamas papildu atļaujas vai saskaņošana ar pašvaldībām.

Reklāma uz automašīnām, autobusiem un citiem transportlīdzekļiem ir diezgan vecs un efektīvs līdzeklis, kas palīdz izbeigt uzņēmuma tēlu līdz pēdējai iezīmei.

Par izmantojamu tehnoloģiju

Izmantojot speciālu tehnoloģiju izgatavota plēve tiek uzlīmēta uz jebkuras transportlīdzekļa virsmas. Plēvi var līmēt pat uz stikla: Izmantojot speciālu tehnoloģiju izgatavota plēve laiž cauri daļu no gaismas plūsmas, tāpēc no transportlīdzekļa iekšpuses var redzēt vidi.


Plēve, kas tiek izmantota automašīnas aplīmēšanai, ir izturīga pret apkārtējās vides ietekmi. Digitāli drukātas plēves tiek pārklātas ar speciālām krāsām, kas paliek spilgtas visā automašīnas izmantošanas laikā. Noņemama plēve neatstāj nekādas zīmes un nesabojā automašīnas krāsu.

Lai precīzi uzlīmētu plēvi, ir nepieciešamas ne tikai zināšanas, bet arī pieredze. Mūsu komanda ir gatava īstenot visas jūsu idejas.