Reklāmas ražošana

Mūsu veiksmes recepte ir ideāla produktu kvalitāte

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums kļūt redzamam

Mārketinga speciālistu veiktie pētījumi liecina, ka āra reklāma saglabā cilvēka uzmanību uz 2-3 sekundēm. Un tās dažas sekundes ir pietiekami, lai potenciālais klients varētu uzfiksēt jūsu nosūtītu ziņojumu. Bet vai viņš to ilgi atcerēsies, būs atkarīgs no reklāmas formas, krāsas, apgaismojuma, atrašanās vietas, izveidošanas un citām detaļām.

Mūsu mērķis - palīdzēt jums kļūt redzamam.

Mēs piedāvājam visplašāko reklāmu ražošanas pakalpojumu spektru, lai mēs varētu pārvērst realitātē pat par vissarežģītāko jūsu reklāmas projektu.

Mūsu veiksmes recepte - ideāla produktu kvalitāte..

Esošie reklāmas standarti, parametri un mūsdienīgu tehnoloģiju pielietošana - to vislabāk uzticēt profesionāļiem.

Kāpēc mēs esam tik drosmīgi runājot par augstajām tehnoloģijām?

Mums ir arī pamatots iemesls: “Admen” ražošanas bāzē ir pētniecības un attīstības nodaļa, kurā strādā profesionāli reklāmas ražošanas tehnoloģi. Šīs nodaļas darbinieki ievieš jaunus tehnoloģiskos risinājumus un cenšas tos izmantot jaunos eksperimentālos produktos.Šajā nodaļā tiek radīti nestandarta objektu risinājumi, kurus vēlāk viegli ievieš ražošanas nodaļas darbinieki.


Īstenotie projekti runā par mūsu pieredzi.

Mums nav šaubu, ka jūs jau esat redzējuši daudzus mūsu darbus ielās, uz ēku fasādēm, lielveikalos. Tomēr bez vizuāliem risinājumiem, kas bieži piesaista jūsu uzmanību, ir īpaši svarīgi, lai tie tiktu īstenoti kvalitatīvi. Parasti reklāmas izkārtne tiek gatavotas ne uz vairākiem mēnešim, bet uz daudz ilgāku laiku, tāpēc mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus mūsu produktiem un pielietojam tehnoloģijas, kas nodrošina produktu izturību pat tad, ja pasūtījums ceļo uz Norvēģijas ziemeļiem vai saulainām dienvidu reģiona valstīm.

Reklāmas razošanas jomā pat mazākās detaļas ir ļoti nozīmīgas. 

Tieši tāpēc mēs izbeidzam katru dizainera nozīmēt elementu un uzturam augstāko kvalitāti.

Reklāmas ražošanas process - vairāku profesionāļu darbs.

Katrs darbinieks  specializējas savā jomā, tāpēc visi posmi ir svarīgi: konstrukciju izgatavošana un nostiprināšana, elektriskie un apgaismojuma darbi, stikla sagatavošana, plēves līmēšana un citi ražošanas darbi. Visa komanda palīdz pabeigt un nodot produkto montāžai.

Cilvēkresursi - ļoti svarīgi.

Ražošanas apakšnodaļā strādā vairāk nekā 90 profesionāļu, tāpēc cilvēkresursi un modernas iekārtas ļauj vienlaicīgi īstenot pat dažus ļoti lielus projektus.

Kāpēc Admen:

  • piedāvājam visplašāko reklāmas ražošanas pakalpojumu spektru;
  • mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus mūsu produktiem un pielietojam jaunākās tehnoloģijas;
  • izbeidzam katru dizainera nozīmēto elementu;
  • ražošanas apakšnodaļā strādā vairāk nekā 90 profesionāļi.
01.

Apjomīgi burti

Apjomīgi burti piešķirs zīmolam solīdu tēlu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši pārvietot savu logotipu vai meklējat oriģinālu versiju - katram projektam piemērojam individuālus tehniskus risinājumus, materiālus, formu, lielumu un krāsu.

02.

Gaismas kastes

Uzņēmuma nosaukumu gaismas kastē vienkārši nav iespējams neievērot! Pareizi izvēlēti dizaina risinājumi un materiāli ļauj jums iegūt dažādus efektus, formas, tekstūras un nodrošināt lielisku redzamību pat naktī.

03.

Statīvi un stendi

Tā kā apkārt daudz reklāmas izkārtnju, jums ir jāpieliek lielas pūles, lai pievērstu potenciālo klientu uzmanību. Kā to darīt? Atbilde ir vienkārša - labi pārdomāts stendu vai statīvu dizains un kvalitatīva idejas īstenošana.

04.

Piloni

Reklāmas piloni - neaizstājams informācijas līdzeklis, ja jūsu uzņēmums atrodas mazliet tālāk no galvenās satiksmes vai vienkārši nepieciešama virziena izkārtne konkrētā teritorijāe. 

05.

Reklāma uz automašīnām

Reklāma uz automašīnas - viens no visefektīvākajiem reklāmas līdzekļiem, lai veicinātu zīmola atpazīstamību.

06.

Cita veida āra reklāma

Nestandarta lauka risinājumi ne tikai pievērš uzmanību, bet arī paliek daudz ilgāk patērētāju atmiņā. Tomēr radošas idejas nav pietiekamas - ne mazāk svarīgi ir tehniskie risinājumi, kas jāpielāgo dizainera izstrādātajam skicam. 

07.

Cita iekšējā reklāma

Sākot ar neparastiem interjera un izstāžu stendu risinājumiem, beidzot ar ēku fasādēm - mēs īstenosim visas vīzijas, ko nevar īstenot celtnieki vai mēbeļu ražotāji.